Гостите от Севиля разбиха вратата на Еспаньол в 20-тия кръг на Ла Лига! 21.01.2018г.

Гостите от Севиля разбиха вратата на Еспаньол в 20-тия кръг на Ла Лига! Вчера се изиграха четири срещи от испанската Примера Дивисион. Кратък коментар на всяка от срещите, ще получите долу в статията.

Еспаньол – Севиля

Севиля победи Еспаньол с 3-0! Срещата беше с начален час 14:00 часа. Резултата откри полузащитникът на гостите Франко Васкез, в 15-та минута, с добре изпратена в левия ъгъл топка. Второто попадение стана факт 20 минути по-късно. Пабло Сарабия навлезе в наказателното поле и ударът му успя да преодолее вратаря на домакините- Диего Лопез. В късната 90-та минута Луиз Муриел успя да прати топката в противниковата врата, оформяйки класическото 3-0!

Атлетико Мадрид – Жирона

За изненада на всички вторият в класирането- Атлетико не успя да победи Жирона на своя стадион, а допуснаха равенство 1-1! Резултатът откри Антоан Гризман в 34-та минута, след асистенция от Диего Коща. В 73-та минута от второто полувреме гостите от Жирона успяха да изравнят. Голът беше дело на Порту, който се възползва от отскочила в наказателното поле топка и я прати в долния ляв ъгъл на вратата.

Виляреал – Леванте

Домакините от Виляреал добавиха 3 точки, след като надвиха Леванте с 2-1! Резултатът беше открит в 26-та минута след изпълнение на дузпа, в полза на домакините. Играчът който успя да я реализира беше Мануел Тригерос. Пет минути след началото на второто полувреме Енес Юнал прати топката към Денис Черишев, който беляза второто попадение за домакините. В добавеното време играчът на гостите Марти Рохер изпълни дузпа, която беше отбита, след което отново отпрати удар към вратата. Така успя да скъси преднината малко преди последния реферски сигнал.

Лас Палмас – Валенсия

Третият в класирането Валенсия не успя да победи изпадащият отбор- Лас Палмас. До края на срещата гостите се лишиха от двама играчи, които получиха по два жълти картона. Срещата завърши 2-1! Резултатът откриха гостите в ранната 5-та минута, след попадение на Санти Мина. В 20-та минута Йоната Виера изравни резултата, а крайното попадение беляза Джонатан Калери в 53-та минута.

Това бяха всички срещи от Ла Лига, изиграли се вчера! Днес се играят други четири срещи от същото първенство. За повече спортни статии, следете блога на Бонусите! В сайта ни ще откриете интересни бонус предложения като нашите: Бет365 бонус код, Betfair бонус код, Bwin бонус код и Efbet бонус код.