Тотнъм разгроми Евертън след тежък двубой! 24.12.2018г.

Тотнъм разгроми Евертън след тежък двубой! Най-интересният двубой от 18-тия кръг на Висшата Лига, изиграл се ден преди Бъдни Вечер. Мачът ще се помни дълго, тъй като головете не спираха да валят. В крайна сметка гостът Тотнъм се наложи твърдо с 6-2. Повече за срещата научете тук!

Вземете начален Ефбет бонус код за спорт и се насладете на 100 лева повече във вашия онлайн букмейкърски акаунт.

Евертън – Тотнъм

Двубоят започна в 18:00 часа на стадион “Гудисън Парк” в град Ливърпул. След победата Тотнъм се приближи до втория в класирането- Манчестър Сити. Две точки делят отборите, след като Сити загуби изненадващо от Кристъл Палас. Евертън запазиха 11-та позиция.

През първата половина от двубоя се случиха точно половината от головете. Резултата откриха домакините в 21-та минута след попадение на Тио Уолкът. Шест минути по-късно шпорите изравниха след попадение на Хьон-Мин Сон. До края на полувремето още два гола добавиха Деле Али и Хари Кейн.

Три минути след началото на второто полувреме Кристиан Ериксен беляза четвърти гол за гостите. Веднага след това Гилфи Сигурдсон скъси головата разлика с два гола. Десет минути по-късно Хьон-Мин Сон отбеляза петия гол за гостите, а Хари Кейн оформи крайното 6-2 и приключи двубоя.

За повече спортни статии следете блога на Бонусите!