Двубои от “ФА Къп” Англия! 17.01.2018г.

Двубои от “ФА Къп” Англия! Вчера се проведоха пет срещи от английският футболен турнир, който влючва, както отборите от Висшата лига, така и от по-нисшите първенства. Интересни моменти от вчерашните двубои, ще Ви бъдат предоставени по-долу в статията.

Лестър – Флийтууд Таун

Вчера в 21:45 часа Лестър прие Флийтууд Таун. Срещата завърши с победа за домакините с 2-0! В предишния двубой отборите стигнаха до нулево равенство, съответно Лестър продължава напред. Попаденията за домакините бяха дело на нападателя Келечи Ихеаначо в 43-та и 77-та минута от двубоя.

Мансфийлд – Кардиф Сити

Двубоят завърши с победа на гостите с 1-4! Срещата беше с начален час 21:45ч. В предишната среща отборите завършиха равен 0-0. Резултатът откри Кардиф, след гол на Екуеле Манга в 35-та минута. Домакините изравниха минута след това. Автор на попадението стана Дани Роуз. През втората половина Антъни Пилкингтън добави попадение, а Жуниор Хойлет добави останалите две.

Уест Хям – Шросбъри

Уест Хям успя да продължи напред след като победи Шросбъри. Въпреки че до гол не се стигна в редовното време от двубоя, домакините успяха да отбележат в продълженията. В 112-та минута защитникът на “чуковете” Рийс Бърк вкара гол, след асистенция на Тони Мартинес. Резултатът от предишната им среща беше 0-0!

Шефилд Уенсдей – Карлайл

Срещата започна вчера в 21:45 часа. Домакините продължиха напред след като победиха с 2-0! В предишния двубой се случи поредното нулево равенство. Попаденията в мача бяха белязани от Марко Матиаш и Атде Нухиу, в 28-та и 66-та минута от срещата.

Рединг – Стивънидж

Срещата беше с начален час 22:00. Рединг продължи напред след като разби Стивънидж с 3-0! В предишния двубой отборите допуснаха нулево равенство. Попаденията в двубоя бяха дело на нападателя Йон Бьодварсон, който направи хеттрик.

Това бяха всички срещи от “ФА Къп”, изиграли се вчера! Тази вечер се играят други три срещи от футболния турнир. За повече спортни новини не спирайте да следите блога на Бонусите! В сайта може да откриете и нашите: Бет365 бонус код, Бетфеър бонус код и Ефбет бонус код.