Барселона се затрудни с Челси, но въпреки това достигна равенство!

Барселона се затрудни с Челси, но въпреки това достигна равенство! Вчера се изиграха две срещи от осминафиналната фаза на Шампионска Лига! Това бяха първи мачове между отборите. В едната среща Челси и Барселона завършиха 1-1, а Байерн Мюнхен надви Бешикташ с 5-0! Повече за срещите ще научите тук.

Челси – Барселона

Срещата започна вчера в 21:45 часа на “Стамфорд Бридж”. Сините от Лондон показаха доста по-добра игра от очакваното, но въпреки множеството им атаки не успяха да победят в срещата. Резултата откри Уилиан в 62-та минута, след като отправи прецизен удар в долния десен ъгъл. В 75-та минута резултатът се изравни. Андрес Иниеста навлезе в наказателното поле и даде презцизен пас към Лионел Меси, който стана автор на попадението. В момента “каталунците” водят, заради гола на чужд терен.

Байерн Мюнхен – Бешикташ

Тимът от Мюнхен разби Бешикташ с 5-0! Срещата се проведе на “Алианц Арена” в 21:45 часа. В 16-та минута играчът на домакините Дамаго Вида беше наказан с червен картон за тежко влизане. През първото полувреме Томас Мюлер откри резултата, след асистенция от Давид Алаба. През второто полувреме Кингсли Коман добави гол, Томас Мюлер добави още един, а последните два гола бяха дело на Роберт Левандовски.

Това беше всичко за срещите между двата тима! Днес се играят други две срещи от турнира Шампионска Лига. За повече спортни статии следете блога на Бонусите! Научете повече за: Бет365 бонус код, Бетфеър бонус код.